Łóżko do pokoju dziecięcego

0
2092

Łóżka stanowią obowiązkowy element wyposażenia sypialni. Może ona się obejść bez stolika nocnego czy komody, ale bez łóżka już nie. Tak samo jest w przypadku pokoju dziecięcego. Niemowlęta potrzebują łóżeczek z zabudowanymi bokami. Jest to oczywiste ze względu na zapewnienie im bezpieczeństwa.

Gdy dziecko jest już na tyle duże, by nie musiało już spać w niemowlęcym łóżeczku, czas pomyśleć o zakupie odpowiedniego łóżka do jego pokoju. To pierwsze łóżko musi być wyjątkowe. Wszak to ogromne wydarzenie w życiu malca – przejście do własnego pokoju, którego centralnym punktem jest przestrzeń do spania, ale też zabawy.

Łóżeczko dziecięce musi być praktyczne, ale też oryginalne

Łóżko dla dziecka musi odpowiadać na wszystkie jego potrzeby. Należy pamiętać, że dzieci potrzebują znacznie więcej snu niż dorośli. By zadbać o właściwą higienę snu pociech, szukamy łóżek wygodnych i praktycznych. Oczekujemy mebli, które będą służyły dzieciom także po przebudzeniu. Konstrukcja łóżka musi na pewno pomieścić ulubione maskotki.

Dzieci uwielbiają łóżka piętrowe. Nawet jeśli nie mają rodzeństwa lub nie przyjmują rówieśników, to cenią sobie meble, na które mogą się wspinać. Z myślą o nich powstały łóżka z drabinkami, po których wchodzi się na wysoko umieszczony materac. Dolna część łóżka służy za miejsce do gromadzenia różnego typu skarbów.

Jakie łóżka dziecięce wybrać?

Dzieci kochają nietypowe łóżka. Cenią sobie kształty, które przypominają im elementy znane z kreskówek. Dlatego tak wiele jest łóżek ze stelażem przypominającym np. samochód. Oryginalne kształty i żywe kolory pozwalają dziecku poczuć się bezpieczniej, gdy nastanie noc. Dodatkowo to ogromna frajda mieć łóżko, którym można zachwycać się w dzień.

W sklepie Meble.pl znajdziesz łóżka dla dzieci w różnym wieku. Możesz wybierać spośród różnych wariantów stelaży i wielu wersji kolorystycznych. Sięgnij po łóżko standardowe lub piętrowe. Możesz wybrać mebel prosty lub wyposażony w praktyczne szuflady, pojemniki na pościel lub zabawki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here