Kilka dodatkowych kilogramów

W większości magazynów znajdziemy porady, jak schudnąć, co zrobić, żeby w krótkim czasie z naszego organizmu pozbyć się kilku zbędnych kilogramów, ale rzadko w takich magazynach, czy programach telewizyjnych można spotkać treść, jak szybko przytyć, a przecież są osoby, które chciałyby ważyć trochę więcej.

Może niżej opisane metody nie są do końca zdrowe, ale jeżeli chcemy osiągnąć nasz cel i być trochę grubszym, to musimy się do nich dostosować. Na początek pytanie – ile chcemy przytyć i w jaki krótkim czasie. Wiedząc to będziemy musieli pilnować, żeby z kolei tych kilogramów nie przybyło za dużo, bo będziemy musieli iść w drugą stronę i zacząć się odchudzać. Jak wiadomo, żeby przytyć, trzeba jeść. Kiedy chcemy zachować smukłą sylwetkę, to wskazane są małe posiłki i kilka w ciągu dnia, ostatni do godziny osiemnastej. Natomiast kiedy chcemy dodać sobie kilogramów, to dość dobrą metodą są dwa – góra trzy posiłki dziennie, ale ten ostatni powinien być wieczorem. W międzyczasie dużo picia – najlepiej soków gazowanych i to w dość dużej ilości. nie obejdzie się również bez niezdrowego jedzenia, które mają w sobie dużo tłuszczu, czyli hamburgery, kebaby, czy frytki. Jeżeli nie chcemy wydawać przy tym dużo pieniędzy, to warto samemu przygotowywać takie potrawy. W naszym jadłospisie nie powinno tez zabraknąć makaronu, żółtego sera, który może posłużyć jako przekąska – po prostu pokrójmy je na kawałki. Wszelkiego rodzaju sosy, jako dodatki do potraw z makaronu. No i słodycze – tutaj możemy sobie pozwolić na różnorakie ciasteczka, praliny, czy czekolady. Jak więc widać przytyć nie jest aż tak trudno, ale też trzeba mieć w tym wszystkim umiar, bo opisywane wyżej potrawy czy składniki do zdrowych nie należą. Zapewne pierwsze efekty będą widoczne już po pierwszych dniach.

Ważne, aby ta decyzja o przytyciu była dobrze przez nas przemyślana, bo jeżeli zobaczymy efekt, który nas nie zadowoli, bo okaże się, że tych kilogramów jest o wiele za więcej, to będziemy mieć problem. Tak więc pomyślmy dwa razy, zanim zadecydujemy.

http://www.sfora.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak dbać o włosy
Następny artykułJak pisać rozprawkę?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here