Jak żyć po rozstaniu?

Rozstanie to dla każdego trudny czas. nie wszyscy potrafią sobie z tym poradzić, tak więc poniżej kilka przykładów, jak poradzić sobie z rozstaniem, kiedy nie możemy znaleźć sobie miejsca i cały czas płaczemy tęskniąc za osobą, którą przecież cały czas kochamy.

Najgorsze są pierwsze dni, kiedy nie wiemy, co tak naprawdę się dzieje i co się stało. Cały czas myślimy, że ta osoba jest cały czas z nami, nie potrafimy się z tym pogodzić, że jesteśmy sami, po prostu nie chcemy tak myśleć. Ale niestety musi przyjść taka chwila, kiedy musimy zmienić tok myślenia. Przede wszystkim na pewno nie możemy rozmyślać o tym, co zrobić, żeby odzyskać swoją miłość. musimy iść do przodu, a nie się cofać. Zacznijmy od usunięcia wszystkiego, co kojarzy nam i przypomina tą osobę. Czyli wszystkie zdjęcia zarówno w formie papierowej, jak i te w telefonie, czy komputerze. Wiem, że może być nam żal, ale musimy wyrwać wszystkie zapisane kartki, żeby rozpocząć nowy rozdział w naszym życiu. Na świecie jest kilka miliardów ludzi, tak więc nie warto płakać za jedną osobą, która się z nami rozstała. Usuwanie zdjęć może być ciężkie, ale na pewno kiedy to zrobimy, poczujemy się lepiej, lżej. Będziemy mieli poczucie, że pozbyliśmy się pewnego rodzaju ciężaru, balastu. Po zdjęciach przychodzi czas na skasowanie numeru telefonu i wszystkich SMS-ów – także tych wysyłanych przez nas. Zapewne po skasowaniu numeru i tak go będziemy pamiętać, ale przynajmniej ni będzie nas kusić wysyłanie wiadomości, czy wykonywanie połączeń. Zostały jakieś rzeczy, ubrania, pamiątki? Wyrzuć, albo wyślij tej osobie pocztą. Po co ma to być u Ciebie? Pamiętaj, że oprócz mieszkania musisz wyczyścić również swoje wnętrze. Zaczynasz nowy rozdział w swoim życiu, tak więc musi on być czysty, żeby móc zapisywać nowe piękne i przyjemne chwile, bo takie na pewno nadejdą.

Rozstanie jest przykrym wydarzeniem w naszym życiu, ale z czasem zrozumiemy, że niepotrzebnie wylaliśmy tyle łez i za dużo dni straciliśmy na tym, żeby się niepotrzebnie dołować i smucić.

http://www.wizjatv.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here