Przekłuwanie uszu

Kobiety bardzo lubią biżuterię i kolczyki. Noszą ją nie tylko w uszach, ale również w innych miejscach ciała. Uszy jednak to najpopularniejsze miejsce na ozdobę, jaką są kolczyki. Czasami niektórzy rodzice decydują dość szybko o przebiciu uszów dla swoich córeczek. Ile kosztuje przekłucie uszu? Taki zabieg u kosmetyczki może kosztować około 100 zł i od razu mała dama dostaje kolczyki wkręty. Są one antyalergiczne, a mają bardzo długą żywotność. Można je nosić przez wiele miesięcy, a one nadal zachowują swój kolor i blask.

Nowe kolczyki można dziewczynce kupić za jakiś czas,, kiedy oszacujemy w jaki sposób zachowuje się ucho, czy nie ropieje. Jeśli wszystko jest w porządku, możemy kupić kolczyki srebrne lub złote. Może lepiej na początek srebrne, będą lepszym rozwiązaniem, ponieważ jest duże ryzyko, że dziewczynka zgubi kolczyka. Zwykle zapięci asa bardzo inteligentnie zrobione i nic się z nimi nie dzieje, ale może być różnie. Czasami przy zdejmowaniu bluzki kolczyk odepnie się i upadnie. Srebro jest jednak kilkakrotnie tańsze i w razie zagubienia nie będziemy przesadnie żałować. Ponadto srebro jest kruszcem antyalergicznym, powinno więc dobrze wpływać na małe dziurki. Jeśli ucho jest dobrze przebite to nic niepokojącego nie powinno się z nim dziać.

Niektórzy sami przebijają sobie różne częścią ciała. Trzeba to zrobić bardzo sterylnie, żeby nie dopuścić do zakażenia. W warunkach domowych nie zawsze jest to możliwe. Warto iść jednak do kosmetyczki, nie są na tyle drogie zabiegi, żeby na nich oszczędzać. Kosmetyka ma wprawę i robi to dosłownie w sekundę.

Warto zastanowić się nad tym jakie kolczyki będziemy nosić. Wzorów i modeli jest mnóstwo, ciężko wyobrazić sobie jakąś biżuterię, której już ktoś nie zaprojektował. Niektóre przedmioty są bardzo drogie, jeśli są ze złota to cena może nas nieraz wprawić w zdumienie. Ludzie są jednak w stanie sporo zapłacić za biżuterie, ponieważ jest też ona wyjątkowym podarunkiem, zawsze trafionym, a jeśli nawet nie, to jest cenna i nikt jej nie wyrzuca, tylko ceni, nawet jak się mu nie podoba.

http://www.innowacjaiwiedza.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here