Ile kosztuje skok na bungee?

Skok na bungee jest marzeniem wielu osób. To poczucie wolności niczym ptak sprawia, że z każdym rokiem rośnie ilość chętnych osób, które chcą spróbować swoich sił w tym sporcie. Jednak im bliżej skoku, tym częściej pojawia się stres i niektórzy zastanawiają się nad rezygnacją. To właśnie jeden z uroków skoku na bungee, gdzie możemy przekonać się o swojej sile do przełamywania barier. Niejedna osoba zrezygnuje ze skoku, ale jest mnóstwo śmiałków, którzy dopinają swego i przełamują barierę strachu.

Ile kosztuje skok na bungee? Ceny skoku na bungee wahają się zwykle od 100 zł w górę. W stolicy kraju cena najczęściej oscyluje wokół stawki 130 złotych za skok. Oczywiście możemy również skorzystać z dodatkowych płatnych opcji, np. wykonania profesjonalnego zdjęcia z góry lub z dołu. W przypadku zdecydowania się na dodatkową atrakcję przyjdzie nam zwykle zapłacić 30 złotych. Oczywiście w zależności od województwa i miasta ceny będą się różniły. Najdrożej za skok zapłacimy w stolicy kraju i innych wielkich miastach typu Kraków, Gdańsk czy Wrocław. Podobnie różne będą ceny wykonania dodatkowych zdjęć podczas skoku. Poza wykonaniem zdjęć niektóre firmy oferują dodatkowo możliwość nagrania filmu kamerką GoPro, a nawet zamontowanie kamerki klienta.Tutaj również jak w przypadku zdjęć średnia cena to około 30 złotych. Jeśli więc podsumować, zakładając, że klient skorzysta z wszystkich usług, za skok na bungee zapłaci około 190 złotych. Cena jak na wrażenia, które zapewnia skok na bungee nie jest wysoka. Warto pamiętać że to jednorazowy wydatek, a wspomnienia pozostaną na całe życie. Skok na bungee jest często stosowany w przełomowych chwilach życia, jako zapieczętowanie kolejnego ważnego kroku i przełamanie barier.

Mimo, że przed skokiem często pojawiają się wątpliwości i serce zaczyna mocniej bić, warto się przełamać i dotrzymać słowa. Zdjęciami, podobnie jak filmem można pochwalić się znajomym albo rodzinie. Wiele osób publikuje film z kamerki GoPro na profilach Instagram, gdzie podobne materiały ze sportów ekstremalnych cieszą się dużą popularnością.

http://www.przedsiebiorczapani.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPrzekłuwanie uszu
Następny artykułOkulista i jego zarobki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here