Powiększanie ust

Wypełnienie ust to popularna metoda korekcji ust, która nie wymaga żadnych nacięć. Jest to obecnie jeden z najczęstszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, wykonywanych przez lekarzy. Badania wykazują, że nie tylko kobiety decydują się na Wypełnienie ust, ale także mężczyźni coraz częściej powiększają usta.

Powiększanie ust Śląsk — kto może wykonać zabieg?

Częstymi przyczynami powiększania ust są wąskie, zbyt płaskie lub asymetrycznie ukształtowane usta. Istnieje kilka grup zawodowych, którym wolno powiększać usta. Są to nie tylko lekarze, ale także kosmetyczki. Powiększanie ust Śląsk powinno być zawsze wykonywane przez osobę wykwalifikowaną, na przykład specjalistę dermatologii lub chirurgii plastycznej.

Specjaliści mają niezbędną wiedzę i zwykle dobierają i stosują odpowiednie zabiegi. Niektóre przykłady pokazują, że wypełnianie ust może się nie udać. W takim przypadku usta często wyglądają bardzo nienaturalnie i czasami przypominają „gumowy ponton”.

Powiększanie ust — techniki

Obecnie znanych jest kilka metod i technik powiększania ust. Zazwyczaj wypełnianie ust wykonuje się przy pomocy odpowiednich materiałów wypełniających, tzw. wypełniaczy. Zazwyczaj jako wypełniacze stosuje się kwas hialuronowy i autoimmunologiczny tłuszcz, ponieważ uważa się je za dobrze tolerowane.

Kwas hialuronowy

Ta popularna metoda polega na wstrzykiwaniu w usta kwasu hialuronowego. Substancja ta ma zdolność wiązania wody i sprawia, że ​​usta wyglądają na pełniejsze. Kwas hialuronowy jest normalną częścią tkanki łącznej i większość ludzi dobrze go toleruje.

Powiększanie ust Katowice przy pomocy kwasu hialuronowego daje naturalny efekt. Zaletą zabiegu jest możliwość wypełnienia i wygładzenia wszelkich zmarszczek na górnej lub dolnej wardze (fałdy okołoustne wokół ust) podczas tej samej sesji zabiegowej.

Powiększanie ust Katowice pozwala również wyraźnie ukształtować tak zwany łuk Kupidyna.

Lipofilling

Zabieg przeprowadzany jest w warunkach ambulatoryjnych w znieczuleniu miejscowym.

Polega na odessaniu niewielkich ilości tkanki tłuszczowej z innego obszaru ciała, np. brzucha czy ud, a następnie wstrzyknięciu komórek tłuszczowych do ust. W efekcie objętość ust wzrasta. Ponieważ tłuszcz autoimmunologiczny jest materiałem endogennym, większość ludzi dobrze go toleruje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here