Naucz się chińskiego szybciej niż Ci się wydaje

Przez pierwsze sześć lat szkoły Chińskie dzieci uczą się 3000 znaków . Jest to wystarczająca ilość która umożliwia czytanie książek i gazet. Rodowici Chińczycy, którzy opanowali więcej niż 1500 znaków nie są uważni za analfabetów. Średnio wykształcony Chińczyk przyswaja około 6000 znaków. Znając mniej, więcej 3500 znaków jest się w stanie przeczytać około 99,7% tekstu.
Program Hanzilla jest idealną drogą do nauki chińskich znaków. Nazwa programu powstała z rozwinięcia słowa hanzi które oznacza właśnie chińskie znaki. Pozwala on na naukę zarówno poprawnego pisania chińskich znaków jak również nienagannej wymowy. Za każdym razem kiedy przeglądasz chińskie znaki w aplikacji Hanzilla, program ma za zadanie podpowiadanie Ci w celu odtworzenia a odtwarzanie uczy lepiej i szybciej aniżeli mniej efektywne, pasywne metody.
Hanzilla umożliwia nam efektywne wykorzystanie wolnego czasu. Zamiast grać w gry na tablecie lub przeglądać jakieś nudne artykuły, możemy przeznaczyć każdą wolną chwilę na naukę, która da nam satysfackję i konkretną wiedzę.Wystarczy odpalić program na dowolnym urządzeniu i zacząć się uczyć. Dzięki temu będziemy mogli wyróżnić się na tle znajomych czy kolegów w pracy. Znajomość języka chińskiego może się również przełożyć na podwyżkę lub awans gdyż w obecnych czasach jest to umiejętność rzadka i coraz częściej poszukiwana.
Z uwagi na fakt, że program dofinansowany został ze Środków Unii Europejskiej jest on stosunkowo tani i oferuje wyjątkową nie spotykaną do tej pory funkcjonalność.

http://www.kwkstaszic.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here