Mniej popularni, ale godni uwagi producenci zegarków na rękę

Na rynku zegarków na rękę bez trudu wymienimy 5 topowych firm, których produkty są znane na całym świecie. Z zegarkami takich marek jak Casio, Adriatica, czy Timex kojarzymy przepych, elegancję i luksus. Co z mniejszymi firmami, które również produkują dla tej kategorii, jednak nie są aż tak popularne? Doskonałym przykładem są zegarki Balticus, czyli mikrobrand z naszego kraju. Jak nie trudno się domyślić nazwa pochodzi od Morza Bałtyckiego, toteż siedziba firmy znajduje się nad jego brzegiem.

Jak to się zaczęło?

Popularność zegarków Balticus stale rośnie, jednak trzeba wiedzieć, że początki przedsiębiorstwa wiążą się z małym zakładem, w którym powstawały pierwsze prototypy urządzeń. Jak się okazuje, da się stworzyć poważny brand produkujący w tak trudnej branży, jaką są urządzenia elektroniczne, bez dużych nakładów finansowych, wielkich hal produkcyjnych i rozbudowanej sieci dystrybucji. Sprzedaż zegarków Balticus odbywa się głównie przez stronę internetową i kierowana jest raczej do wąskiego grona klientów. Mimo wszystko popularne sklepy zgłaszają chęć współpracy z marką, ponieważ coraz więcej klientów kieruje do nich zapytania o zegarki Balticus.

Wygląd i specyfikacja techniczna

Czasomierze polskiej marki warto wyróżnić szczególnie ze względu na unikalny wygląd. Znajdą się tutaj zarówno zegarki na paskach, stalowych bransoletach, jak również wersje sportowe osadzone na materiałowym bądź nylonowym pasku. Taki wybór stwarza wiele możliwości dopasowania produktów względem preferencji klienta. Szeroka oferta sprawia, że każdy nawet najbardziej wybredny człowiek znajdzie tutaj coś dla siebie. Warto również zwrócić uwagę na szereg nowoczesnych technologii zastosowanych w zegarkach Balticus. Precyzyjne mechanizmy sprowadzane od najlepszych twórców na świecie, dbają o to, aby czas bym odmierzany zgodnie z wytycznymi, a cały mechanizm sprawnie funkcjonował przez długi okres. Zegarki Balticus dodatkowo zostały wyposażone w różnego rodzaju przydatne funkcje, Będzie to m.in. stoper, datownik chronograf, czy chociażby podwyższony standard wodoszczelności. Takie urządzenie z pewnością posłuży do codziennych obowiązków.

Nie można również zapominać o stronie estetycznej zegarków Balticus. Urządzenia zostały wykonane z niebywałą precyzją i jak przystało na markę, która stawia na jakość nie ilość, są one dopracowane w każdym calu. W zależności od tego, jakiego materiału użyto do produkcji koperty oraz innych elementów, estetyka jest kierowana w stronę konkretnego stylu. Znajdzie się tutaj zarówno coś dla osób lubiących eleganckie dodatki, jak i tych, którzy cenią sportowy styl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here