kobieta

Piękny, zadbany wygląd jest w naszej kulturze nieodłącznym elementem kobiecości. Smukła sylwetka, seksapil, odpowiedni makijaż, dopasowany strój, uśmiech i wdzięk są symbolami płci pięknej. Ważnym składnikiem przepisu na kobiecy wygląd jest atrakcyjna fryzura. Nic dziwnego, że panie zmagające się pierwszymi oznakami łysienia i przerzedzeniami imają się wszelkich środków mających na celu odzyskanie utraconego blasku. Nie jest prawdą, że łysienie jest wyłącznie męską przypadłością. Z tym problemem, nawet w jego androgenowej wersji, zmaga się również wiele kobiet. W obu przypadkach za nadmierne wypadanie włosów odpowiadają podobne czynniki: zła dieta, używki, częste modelowanie przyrządami wytwarzającymi wysokie temperatury (np. lokówką, suszarką), ciasne upinanie kosmków, hormony, skłonności genetyczne, chroniczny stres, choroby towarzyszące czy inwazyjne formy terapii. To, co najczęściej różni przedstawicieli obu płci, to stosunek do intensywnego wypadania włosów. Powiększające się zakola czy charakterystyczne gniazdko na czubku głowy większość panów skwituje wzruszeniem ramion. Z kolei dla wielu kobiet pierwsze przerzedzenia mogą oznaczać poddanie w wątpliwość swojej atrakcyjności i znacząco obniżać samoocenę. Z pomocą kobietom pragnącym odzyskać wiarę w swoją kobiecość przychodzą peruki damskie.

Peruki damskie – drugie życie pięknej fryzury

Paniom pragnącym zadbać o świetny wygląd swoich pukli polecamy markowe peruki damskie, które można kupić w renomowanych salonach perukarskich. Przykładem takiego miejsca są sklepy stacjonarne Rokoko, ulokowane w kilku największych miastach w Polsce. Ofertę Rokoko uzupełnia sklep internetowy, w którym możesz zamówić peruki damskie i męskie bez wychodzenia z domu. W ofercie Rokoko znajdują się różnorodne modele, których wspólnym fundamentem są trwałość i jakość wykonania. Dość powiedzieć, że za wyroby perukarskie odpowiadają renomowani producenci, jak np.: Raquel Welch, Perucci, Follea, Pure Europe, Pure Power, NJ Creation, HairMania, Hair Society czy Hair Power. Peruki te są wykonane w sposób do złudzenia przypominający oryginalną fryzurę – świetnie przylegają do skóry głowy, w naturalny sposób odbijają światło, a do tego efektownie się prezentują. Salony i sklep internetowy Rokoko gwarantują nie tylko bogaty wybór damskich peruk, ale również doradztwo doświadczonych asystentów Klienta, którzy pozwolą dopasować perukę do fizjonomii i charakteru jej użytkownika.

Peruki damskie: syntetyczne i naturalne

Co trzeba wiedzieć o peruce przed podjęciem decyzji o wyborze konkretnego modelu? Czynników zakupowych jest wiele, dlatego przed dokonaniem wyboru warto skonsultować się z rzetelnym doradcą. Kluczowym determinantem zakupu powinien być rodzaj materiału, z którego został zrobiony produkt. Hurtownia peruk wyróżnia peruki naturalne i peruki syntetyczne. Pierwsze z nich zostały wykonane z włosów ściętych od innych ludzi, drugie z włosów wyprodukowanych z materiałów syntetycznych. Peruki naturalne uchodzą za lepsze jakościowo, dają większe pole manewru jeśli chodzi o modelowanie i są przy tym trwalsze. Są one jednak droższe niż peruki syntetyczne, które są często wybierane jako rozwiązanie tymczasowe lub całkowita zmiana wizerunku podczas spektakli i przedstawień estradowych. Skoro wspomnieliśmy o cenie, warto zapamiętać, że peruki damskie są zwykle droższe od męskich modeli. Wynika to z faktu, że peruki dla kobiet są zbudowane z dłuższych włosów, co generuje większy koszt. Postaw na nietuzinkowe peruki damskie dostępne w Rokoko i odkryj w sobie nowy wymiar kobiecości!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here