Włókna keratynowe – rewolucja we fryzjerstwie

0
624

Masz już dość zaczesywania włosów w nienaturalny sposób, aby zamaskować przerzedzenia wokół przedziałka? Twoja niegdyś bujna fryzura stała się rzadka i pozbawiona życia? Nie inwestuj w kosztowne kosmetyki i zabiegi, których efekty są rozczarowujące. Pewnym sposobem na zakamuflowanie nieestetycznych prześwitów i odzyskanie utraconej pewności siebie jest kupno włókien keratynowych – produktu rewolucjonizującego rynek fryzjerski. Co kryje się pod tą nazwą? Jak używać włókien? Sprawdź!

Metamorfoza we własnej łazience

Włókna keratynowe to cienkie, lekkie zagęszczające włosy włókna zamknięte w niewielkim, poręcznym opakowaniu. Ich budulcem jest keratyna – naturalne białko, z którego składa się ludzki włos. Włókna zostały stworzone z myślą o osobach, które nie utraciły całkowicie włosów, ale zauważają miejscowe albo równomiernie rozłożone na całej głowie prześwity. Jak używać włókien? Metoda postępowania jest dziecinnie prosta: żeby zagęścić włosy, wystarczy wysypać niteczki bezpośrednio z opakowania w miejsca wymagające poprawy. Włókna przyczepią się do włosów, stając się ich przedłużeniem. Rezultaty metamorfozy są spektakularne. Fryzura z włóknami staje się bujna, gęsta, efektowna. Co ważne, uzyskany efekt jest niezwykle naturalny. Włókna dostępne są w wielu wariantach różniących się kolorem, wiec bez trudu dobierzesz niteczki idealnie współgrające z barwą Twoich włosów.

Nie musisz obawiać się, że po wyjściu z domu Twoje włosy wrócą do poprzedniego stanu. Dzięki odpowiedniemu naładowaniu elektrostatycznemu włókna nie opadają na skórę głowy. Co ważne, nowej fryzury nie naruszy wiatr ani dotyk. Aby usunąć włókna z włosów, wystarczy je umyć.

Włókna keratynowe bezpieczne dla alergików

Naturalne, przyjazne skórze włókna mogą być bezpiecznie stosowane przez alergików oraz osoby mające wrażliwą skórę. Możesz mieć pewność, że kosmetyk nie wywoła żadnych niepożądanych reakcji ani uczucia dyskomfortu.

Dyskretne i tanie rozwiązanie 

Mówiąc o walorach włókien, nie sposób nie wspomnieć o ich atrakcyjnej cenie. W odróżnieniu od innych kuracji zagęszczających, każdy może pozwolić sobie na kupno włókien. Co ważne, opakowanie jest niewielkie i mieści się w nawet małej kosmetyczce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here