Czy stringi damskie to sztuka czy wspomnienie po bieliźnie?

Bielizna damska to jedna z ważniejszych części damskiej garderoby. To, co mamy pod ubraniem, często może poprawić nam nastrój i poprawić samoocenę, mimo, że nikt tego nie widzi. Stringi damskie są tego najlepszym przykładem.

Stringi damskie potrafią zdziałać cuda z naszym samopoczuciem. Nawet, jeśli na co dzień wolimy bawełnianą bieliznę, każda z nas ma chociaż kilka par eleganckich majtek, które zakłada bądź na specjalne okazje, bądź po to, by czuć się lepiej.
Szara, przygnębiająca zima – a ja mam pod sukienką koronkowe stringi damskie!
Tak to właśnie działa – jeżeli aura na zewnątrz przytłacza, mamy dużo obowiązków, gorszy dzień itd., powinniśmy inwestować w drobne gesty dla samych siebie, które sprawią, że zupełnie inaczej spojrzymy na otaczającą nas rzeczywistość. Tak właśnie działa założenie ładnej bielizny damskiej. Stringi damskie, które potrafią wyglądać zupełnie nieziemsko, może nie sprawią, że zaświeci słońce, pracodawca da nam wolne, czy stanie się inny cud. Mogą jednak sprawić, że będziemy świadome, że mamy na sobie coś seksownego.
W seksownej bieliźnie każda kobieta czuje się bardziej atrakcyjna. A to, że wiemy o tym tylko my nie ma znaczenia. Sama świadomość tego i uczucie większej pewności siebie sprawią, że wszyscy na około zobaczą nas w innym świetle, dobrym nastroju, jako piękne i pewne siebie kobiety. Warto zainwestować w tak małą i piękną rzecz, jak stringi damskie, aby móc cieszyć się czymś dużo większym i zupełnie bezcennym – świetnym samopoczuciem.
Sztuka – nie-sztuka?
Stringi damskie stały się swego rodzaju sztuką od kiedy zainteresowanie tą częścią garderoby wykazali zainteresowanie nimi projektanci mody. Ta malutka część garderoby może być uszyta i ozdobiona w taki sposób, że staje się dziełem sztuki, a ich właścicielka szczęściarą. Na polskim gruncie modne są stringi damskie np. koniakowskie, wykonane z koronki i nawiązujące do tradycyjnych koronek, wykonywanych na szydełku i drutach. Bielizna z Koniakowa stała się popularna nie tylko w całej Europie, lecz także za oceanem, gdzie kobiety lubią przyodziewać polskie koronki.
//

http://www.zdrowieinatura.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here