Słoneczna Hiszpania już dawno stała się jednym z najpopularniejszych kierunków turystycznych wypraw. Wczasy w tym kraju są wspaniałym rozwiązaniem dla tych, którzy kochają piękne plaże oraz morze. Biura podróży polecają wypoczynek nie tylko na hiszpańskim wybrzeżu, ale i na terenie najpiękniejszych wysp tego kraju.

Choć trwa obecnie moda na Wyspy Kanaryjskie, ogromnym powodzeniem cieszą się też wczasy na tak pięknych wyspach, jak Majorka i Minorka. To ciekawy wyspy, które leżą w rejonie Morza Śródziemnego, w niewielkiej odległości od kontynentalnej Hiszpanii. Biura podróży znają doskonale tutejsze atrakcje turystyczne, cenią sobie również naturalne walory wypoczynkowe tych wysp. Dzięki doskonałej promocji i świetnie rozwiniętej infrastrukturze turystycznej, Majorka i Minorka są wyjątkowo chętnie wybieranym miejscem dla tych, którzy chcą spędzić rodzinne wczasy w pięknym otoczeniu. Na wyspach tych wciąż można znaleźć tu wiele zacisznych i spokojnych zakątków, w których można się nacieszyć wypoczynkiem w kameralnej atmosferze. Czeka tu również sporo znanych kurortów oraz miejscowości, które stają się coraz ważniejszymi ośrodkami sportu wodnych.

Co warto zobaczyć podczas wypoczynku na tych wsypach?

Minorka to wiele ciekawych miejscowości, w gronie których wyróżnia się miasto portowe o nazwie Mahon. Wielkim powodzeniem cieszy się tu również osada Ciutadella, której historia sięga czasów rzymskich. Majorka może się z kolei pochwalić miastem Palma de Mallorca, wspaniałą Zatoką Palmy oraz licznymi jaskiniami, których zwiedzenie jest jedną z ciekawszych ofert, jaką biura podróży przygotowały dla turystów spędzających tu wczasy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here