ubrania

Wiele osób nawet nie zdaje sobie z tego sprawy, ale ubrania, aby były w idealnym stanie przez wiele wiele lat powinny być w odpowiedni sposób przechowywane. Kiedy zrobimy to od razu, uchroni nas to przed późniejszą pracą. W jaki sposób przechowywać ubrania, aby się nie niszczyły? Na co powinniśmy się zdecydować? Szafa, wieszaki, komoda czy może coś innego? 

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/jak-przechowywac-ubrania/

Jak dobrze przechowywać ubrania bez użycia szafy?

Na początku zwróćmy uwagę na ubrania, z których nie korzystacie na co dzień, a zakładamy je tylko w jakimś okresie. Warto przełożyć je z szafy i stworzyć w niej więcej miejsca na jakiś inny ciuch. Do przechowywania ubrań, w których nie chodzimy, na pewno pomogą nam worki próżniowe. Ubrania składamy, chowamy do środka i zamykamy worek, bierzecie odkurzacz. Teraz wsysamy nim nadmiar powietrza i gotowe.

Kiedy np. ograniczona powierzchnia nie daje wam możliwości na wstawienie dużej zamykanej szafy lub mieszkacie w wynajmowanej kawalerce będzie wam znacznie trudniej. Możecie zdecydować się jednak na inne rozwiązanie. Doskonale sprawdzają się do tego stojące wieszaki, które w sklepach takich jak IKEA dostaniecie już za około 30 złotych.

Jak zwiększyć miejsce w szafie?

Większości osób może to wydawać się niewykonalne. Wcale jednak tak nie jest.  Na aliexpress znajdziemy dużo ciekawych rozwiązań. Są to np. wieszaki czy pudelka, dzięki którym zaoszczędzimy trochę miejsca w szafie. Prostym sposobem, do którego nie potrzebujecie absolutnie żadnych akcesoriów czy dodatków. 

Na wieszaku możecie zawiesić jedną koszulkę, a następnie na drugim, kolejną. Następnie jeden wieszak wkładacie na drugi i gotowe. W ten sposób tworzycie dwa poziomy, a dostęp do ubrań wciąż jest prosty i funkcjonalny.

Innym sposobem jest wykorzystanie całej przestrzeni szafy. Jeśli posiadacie szafę, w której na górze znajduje się półka, to umieście tam koszyki, do środka możecie wpakować np. bieliznę, skarpetki, szalik czy czy rajstopy. Będzie to na pewno bardzo dobre dla zaoszczędzenia miejsca, w szufladach, które możecie przeznaczyć do czegoś innego.

Zobacz też: http://www.busybook.pl/jak-wybielic-firanki/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here