Bardzo lekka uniwersalna parka 3-w-1. Idealny design zachwyci już na pierwszy rzut oka. Lżejsza o 25% od tradycyjnych kurtek zapewnia komfort użytkowania dzień po dniu. Można ją prać w pralce w 30st C.
Wykonana jest z materiału "UKATEX ®" , który jest w 100% wodoodporny (+ 5000 mm), wiatroszczelny i oddychający (ponad 6000 g / m²), miękko podszyta wzdłuż górnej części ciała, wyposażona w nylonowe mankiety u dołu i na rękawach. Hafty na klatce piersiowej, ramionach i szyi.
Wyposażenie:
zapinana na zamek błyskawiczny YKK zabezpieczony dodatkowo podwójną klapką za zatrzaski
otwory wentylacyjne
peleryna na ramionach
sznurek w pasie
zintegrowany kaptur w kołnierzu
regulowane, elastyczne mankiety z rzepami
cztery zewnętrzne kieszenie zapinane na rzep
wewnętrzna kieszeń na piersi zapinana na suwak YKK
Kurtka wewnętrzna: lekko dopasowana kurtka z niemechacącego się mikro-polaru z kołnierzem. Pionowe cięcia z przodu i z tyłu. Poziome kontrastowe przeszycia wzdłuż ramion, z przodu i z tyłu. Haft na klatce piersiowej, szyi i plecach. Miękka podszewka z polaru. Zapinana na dwukierunkowy zamek YKK, posiada dwie boczne kieszenie.
Kolory: